Hogwarts Legacy

i

Autor: Avalanche Studio

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy 2 na Unreal Engine 5. Gra z uniwersum Harry'ego Potter'a powstaje

2024-03-05 11:52

To będzie ekscytujący rok dla fanów Dziedzictwa Hogwartu. Jak na grę, która okazała się tak popularna, Hogwarts Legacy zostało w ogromnym stopniu zaniedbane pod względem zawartości po premierze. Już wiemy, że misja Haunted Hogsmeade, dostępna wyłącznie na PlayStation, wyląduje tego lata na innych platformach, a twórcy zapowiadają także dalsze „aktualizacje”.

Niestety, planowane „aktualizacje” do Hogwarts Legacy przez twórców pozostają na razie tajemnicą, ale perspektywa pojawienia się w końcu nowej zawartości jest niewątpliwie ekscytująca. Prawdopodobnie programiści spędzili większość 2023 roku pracując nad opóźnionymi portami na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Skoro te wersje gry są już dostępne dla graczy, nadszedł czas, aby skupić się na czymś nowym.

Czytaj też: Hogwarts Legacy z darmowym trybem multiplayer! Twórca moda potwierdza świetne wiadomości

Hogwarts Legacy 2 na Unreal Engine 5? Pierwsze doniesienia

Wydaje się, że jest jeszcze coś do wydobycia z Dziedzictwa Hogwartu, zanim przejdziemy do kontynuacji, ale przypuszcza się, biorąc pod uwagę ogromny sukces finansowy gry, że faktyczna kontynuacja nadchodzi. Rzekomo Hogwarts Legacy 2 otrzyma spore udoskonalenie grafiki, a twórcy prawdopodobnie przejdą na Unreal Engine 5.

Czytaj też: Hogwarts Legacy 2 powstaje? Studio powiększa zespół w celu stworzenia „dużego tytułu AAA”

Jak donosi Tech4Gamers, w nowej ofercie pracy Avalanche Software widnieje informacja, że doświadczenie w pracy z Unreal Engine 5 jest wymaganą kwalifikacją. Oferta dotyczy starszego grafika postaci, który prawdopodobnie będzie pracował nad kolejną dużą grą studia. Jeśli chodzi o to, kiedy Warner Bros Games otwarcie zaprezentuje kontynuację lub tajemnicze „aktualizacje”, tego jeszcze nie wiemy.

Festiwal Kawy i Czekolady w Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy

Harry Potter i Kamień Filozoficzny QUIZ – Prawda czy fałsz? Jak dobrze znasz tą część?

Pytanie 1 z 13
Kamienia Filozoficznego strzegło 7 rzeczy.