Gry

Helldivers 2: TOP 5 gier dla fanów kooperacyjnych przygód w 2024 r.

2024-03-30 9:55

Helldivers 2 to przełomowy hit 2024 roku, przewyższający takie gry jak Destiny 2 i Starfield pod względem liczby graczy. Jeśli szukacie niesamowitych wrażeń kooperacyjnych, ale nie możecie dostać się na serwery najnowszej gry studia PlayStation, oto 5 świetnych produkcji, wartych waszej uwagi.

Spis treści

  1. Outriders
  2. Remnant 2
  3. Deep Rock Galactic
  4. Earth Defense Force 5
  5. The Division 2

Outriders

Outriders ma wiele podobieństw do Helldivers 2 jako kolejnej strzelanki trzecio-osobowej w trybie współpracy. Jednak Outriders zawiera więcej elementów RPG i fabuły niż Helldivers 2, zachowując jednocześnie podobną estetykę science-fiction. Gra została stworzona przez People Can Fly i opublikowana przez Square Enix, ale zebrała mieszane recenzje ze względu na rozczarowującą historię, która może nie mieć znaczenia dla graczy chcących uchwycić wrażenia z rozgrywki podobne do Helldivers 2.

Czytaj też: Helldivers 2 na XBOX zakończy konsolową wojnę Sony i Microsoft. Gracze zebrali 75 tys. podpisów

Outriders

i

Autor: PlayStation Sony

Remnant 2

Remnant 2 kontynuuje sukces wydanego latem ubiegłego roku Remnant: From the Ashes, dostarczając kolejne fantastyczne doświadczenie w trybie współpracy. Chociaż Remnant 2 czerpie więcej inspiracji z gatunku Soulslike niż tytuł taki jak Helldivers 2, podstawowa strzelanina i walka oparta na akcji jest zdecydowanie lepsza, gdy grasz w nią ze znajomymi w trybie współpracy. Remnant 2 charakteryzuje się także dystopijną estetyką science-fiction, podczas której gracze podróżują po multiwersum, aby pokonać inwazyjną roślinopodobną istotę zwaną The Root.

Remnant 2

i

Autor: GameSpot

Deep Rock Galactic

Gracze, którzy oczekują na dostęp do serwerów Helldivers 2, chcąc zachować ciekawość, mogą zajrzeć do proceduralnie generowanych jaskiń Deep Rock Galactic. Tytuł ten pozwala maksymalnie czterem graczom na współpracę przy eksploracji jaskiń Hoxxes IV w poszukiwaniu rzadkich minerałów do wydobycia. Jednak planeta jest także domem dla agresywnych gatunków, które będą wymagały od graczy obrony swoich towarzyszy w całkowicie zniszczalnych środowiskach.

Deep Rock Galactic

i

Autor: PS Store

Earth Defense Force 5

Chociaż może być nieco bardziej tandetny niż Helldivers 2, Earth Defense Force 5 może po prostu umilić wam czas. To kolejna strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w którą można grać w trybie dla jednego gracza lub w trybie współpracy, w której gracze walczą z najeźdźczą armią obcych w przesadnych scenariuszach niszczenia miast w 110 misjach kampanii. Chociaż gra może być nieco nierówna, może wystarczyć, aby zająć fanów Helldivers 2 w oczekiwaniu na poprawę sytuacji na serwerach gry.

Earth Defense Force 5

i

Autor: WCC

The Division 2

No i oczywiście na sam koniec kooperacyjny majstersztyk, czyli The Division 2. Ciągle rozwijana gra-usługa Ubisoftu naprawdę pozwala wam wczuć się w taktycznych żołnierzy, wysłanych w obronę swojego kraju. Chociaż tutaj większość czasu będziecie strzelać do opłaconych najemników, poziom trudności, looter-shooterowa zawartość oraz wiele rajdów powinno podejść do gustu wszystkim sympatykom Helldivers 2.

The Division 2

i

Autor: GameSpot
Tak tańczy Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?