Harry Potter

i

Autor: AKPA

Harry Potter

Harry Potter: wielki QUIZ z cytatów z ksiażek! Dopasujesz odpowiedni do bohatera?

2024-04-24 7:58

Kochacie Harry'ego Pottera? My również! To właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalny QUIZ dla znawców tego magicznego uniwersum, które stworzyła J.K.Rowling. Filmy i książki przeszły już do historii! Czy pamiętasz kluczowe kwestie, które wypowiedziały postacie znane z serii? Sprawdź się już teraz w naszym magicznym teście wiedzy!

- Ale... na miłość boską... przecież jesteście CZARODZIEJAMI! Znacie się na MAGII! Na pewno możecie poradzić sobie z... no... ze WSZYSTKIM!- Problem w tym, panie premierze, że tamci też znają się na magii.

- Harry Potter i Książę Półkrwi, J.K.Rowling

Pamiętacie, kto wypowiedział te słowa? To oczywiście rozmowa dwóch ministrów - Korneliusza Knota i premiera mugoli. Zobaczymy jednak, jak poradzicie sobie z kolejnymi naszymi zagadkami! Harry Potter to prawdziwe arcydzieło literatury dziecięcej i pełno w nim niezwykłych momentów i wzruszających chwil. Niektóre wyciskały nam łzy, inne do tych łez bawiły. Pamiętacie niektóre z kwestii? Specjalnie dla was przygotowaliśmy mały test. Macie okazję sprawdzić, czy potraficie dopasować cytat z książki do bohatera, który wypowiedział dane słowa! Łatwo nie będzie, więc 10 na 10 punktów zdobędą tylko prawdziwi fani, którzy nie raz, nie dwa czytali powieści J.K.Rowling. Sprawdzić możecie się już teraz! Życzymy wam powodzenia!

Harry Potter: QUIZ - kto to powiedział? Dopasuj cytat do postaci! 10 na 10? To niemożliwe!

Pytanie 1 z 10
"Na twoim nie ma litery. Chyba uważa, że nie zapominasz swojego imienia."
WIEDŹMIN: gwiazdy serialu o 3. sezonie i wierności względem książek Sapkowskiego (WYWIAD)