Harry Potter Ravenclaw

i

Autor: BING AI

Harry Potter

Harry Potter QUIZ: Jesteś prawdziwym Krukonem?

2024-04-16 7:34

Każdy z młodych adeptów Magii i Czarodziejstwa marzył o tym, aby móc być częścią szkoły Hogwart, która od zarania dziejów kształciła najlepszych czarodziejów. Jednak zanim zostaliście przydzieleni do jednego z domów czekała na was Tiara Przydziału. Jeśli trafiliście do Ravenclaw, to z pewnością ten QUIZ nie powinien stanowić dla was żadnego wyzwania!

Harry Potter to wspaniała podróż, która zaczyna się od najważniejszego miejsca dla każdego czarodzieja, czyli szkoły Hogwart. To właśnie tam młodzi adepci magii mogli kształcić swoje umiejętności, aby następnie spełniać się w roli nauczyciela, sekretarza w ministerstwie magii, czy Aurora. Zanim jednak na dobre rozpocznie się wasza przygoda ze światem magii, Tiara Przydziału musiała określić, do jakiego domu was przydzielić. Jeśli znaleźliście się właśnie tutaj, to zdecydowanie musi być to Ravenclaw! Czy jesteście prawdziwymi Krukonami? Czas na QUIZ.

Sprawdź też: Harry Potter. QUIZ! Sprawdź, czy jesteś prawdziwym Ślizgonem lub Harry Potter. QUIZ! Sprawdź, czy jesteś prawdziwym Gryfonem

Sprawdź też inne nasze Harry Potter QUIZ:

Harry Potter QUIZ: Sprawdź, czy jesteś prawdziwym Krukonem

Pytanie 1 z 10
Jakie zwierzę jest symbolem Ravenclaw?
Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!