Harry Potter

i

Autor: AKPA

Harry Potter

Harry Potter QUIZ. Jaki jest twój zawód ze świata magii? Będziesz Ministrem Magii?

2024-05-25 16:13

Zastawialiście się kiedyś, jaką czarodziejską karierę wybralibyście w świecie, który wykreowała J.K.Rowling? auror, magizoolog, uzdrowiciel, a może sam... Minister Magii? Jaki magiczny zawód powinieneś wykonywać? Oto magiczny quiz dla fanów Harry'ego Pottera! Znajdziecie go w tym artykule!

- Nie bądź głupi, Dawlish - ostrzegł go łagodnie Dumbledore. - Jestem pewny, że jesteś wybornym aurorem, pamiętam, że otrzymałeś W ze wszystkich owutemów, ale jeśli spróbujesz... ee... "wziąć mnie siłą", to będę musiał zrobić ci krzywdę.(...) - A więc zamierzasz w pojedynkę pokonać Dawlisha, Shacklebolta, Dolores i mnie, Dumbledore? - zakpił Knot, odzyskując paniowanie nad sobą. - Na brodę Merlina, nie! - odparł z uśmiechem Dumbledore. - Nie, chyba że mnie do tego zmusicie.

- J.K.Rowling. Harry Potter i Zakon Feniksa

Jesteś już dorosłym fanem Harry'ego Pottera? A może marzysz o tym, by zamiast iść na studia zacząć karierę w Ministerstwie Magii? Mamy coś specjalnie dla ciebie! Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się, jaka byłaby ci pisana kariera w świecie czarów J.K.Rowling. Wystarczy, że odpowiesz na 10 prostych pytań. Powodzenia!

Harry Potter: auror, magizoolog, uzdrowiciel - jaki magiczny zawód powinieneś wykonywać? QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Twoja najlepsza cecha charakteru to:

Jak wygląda larp w klimacie Potter? Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z Akademii Ben Navis!

Cios w przestępczość samochodową. Policjanci rozbili gang złodziei
Listen on Spreaker.