Harry Potter

i

Autor: IMDB

Harry Potter

Harry Potter QUIZ: Czyj to bogin? Dopasujesz go do bohatera książki J.K.Rowling?

2024-04-24 13:51

Cykl książek o i filmów z serii 'Harry Potter' był przepełniony mistycznymi stworzeniami, magią oraz niebezpiecznymi istotami. Jedną z nich z pewnością był bogin, czyli zjawa, która przybiera postać tego, czego najbardziej boi się osoba stojąca przed nią. Jesteście pewni, że przypiszecie bogina do konkretnego czarodzieja? Ten QUIZ to sprawdzi!

„Tak więc bogin siedzący sobie gdzieś w ciemności nie ma żadnej widzialnej postaci. Jeszcze nie wie, co najbardziej przestraszy osobę znajdującą się na zewnątrz. Nikt nie wie, jak bogin wygląda, kiedy jest sam, ale kiedy wychodzi, natychmiast staje się czymś, czego najbardziej się boimy.”— Profesor Lupin o boginie, J.K.Rowling. Harry Potter i Więzień Azkabanu

Bez wątpienia bycie czarodziejem musiałoby być wspaniałe, jednak każdy z nich, nawet ten najmocniejszy lub najmroczniejszy skrywał pewne tajemnice, o których nigdy w życiu nie chciałby wspominać. Te potrafił ujawnić bogin, czyli zjawa ukazująca stojącemu naprzeciw niemu to, czego naprawdę się boi. Jesteście w stanie przypisać każdego bogina do konkretnego czarodzieja? Nasz QUIZ sprawdzi waszą wiedzę o skrytych tajemnicach bohaterów serii!

Harry Potter QUIZ. Dopasuj bogina do czarodzieja. Jakie były największe koszmary bohaterów?

Pytanie 1 z 9
Mumia. Czyj to bogin?
Świąteczne centrum Leszna