Harry Potter

Harry Potter na zamku w Polsce! Rusz na poszukiwania Kamienia Filozoficznego! [DATA, BILETY, CENA, REZERWACJA]

2024-02-26 12:35

Jeden z najpiękniejszych polskich zamków ponownie zmieni się w Hogwart! Szkoła magii i czarodziejstwa zaprosi w swoje progi dorosłych i dzieci już w kwietniu 2024! Miejsca warto zarezerwować już teraz, bo rozchodzą się niczym cieplutkie kociołkowe pieguski! Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule.

Ta oparta na oryginalnym pomyśle i scenariuszu zabawa to po części gra terenowa, a po części escape room. Została zaprojektowana jako atrakcja dla rodzin oraz dorosłych, którzy kochają zagadki, magię i świat z książek J.K. Rowling. Stworzony przez alchemika Nicolasa Flamela Kamień Filozoficzny – ten, który dawno temu odnalazł Harry Potter – nie był wcale jedynym takim artefaktem. Ba! Nie był on nawet pierwszym… Ten bowiem powstał wieki temu, stworzony przez potężnych starożytnych magów, którzy zawiązali Pradawne Towarzystwo Alchemiczne. Potężny artefakt został niedługo później przez nich dobrze ukryty – zapieczętowany magią, zagadkami i pułapkami tak dobrze, że do dziś czeka on na śmiałka, który będzie w stanie go odnaleźć. Być może czeka on właśnie na Ciebie… Pięcioosobowe grupy uczestników na początku przygodyzostaną wyposażone we wszystkie przedmioty, którebędą im potrzebne, by odkryć tajemnicę Kamienia Filozoficznego. Reszta zależeć będzie już tylko od nich.- czytamy na stronie zamku Moszna, gdzie ponownie odbędzie się wielka, magiczna zabawa!

Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2024, a poszukiwanie trwa od 1,5 do 2 godzin. Zabawa skierowana jest głównie do młodzieży powyżej 12 roku życia i dorosłych, jednak na trasie równie dobrze bawić będą się młodsze dzieci pod opieką rodziców lub opiekunów. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc warto pospieszyć się z rezerwacją!

Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku

Harry Potter na zamku w Polsce! Rusz na poszukiwania Kamienia Filozoficznego! BILETY, CENA, REZERWACJA

Cena biletu – 350 złotych / grupa do pięciu osób w godzinach 15:30-17:30.

Rezerwacji można dokonać online TUTAJ. Należy jednak się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana jest rezerwacja i wpłata 100% całkowitej wartości rezerwacji w ciągu 60 minut od momentu dokonania rezerwacji on-line. Gra odbywać się będzie niezależnie od warunków pogodowych. Wydarzenie organizowane jest przez firmę 5 Żywiołów.

QUIZ - Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Cytaty! Czy pamiętasz, kto wypowiada te słowa?

Pytanie 1 z 10
"Ach, muzyka[...] To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy!"