Harry Potter. Czarodzieje na piłkarskiej murawie. Ten stadion ozdobiły podobizny bohaterów J.K.Rowling

i

Autor: https://www.instagram.com/p/C5cGMTcPecG/ Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter. Czarodzieje na piłkarskiej murawie. Ten stadion ozdobiły podobizny bohaterów J.K.Rowling

2024-04-15 12:46

Czy piłka nożna to sport tylko dla mugoli? Oczywiście, że nie! Każdy kto czytał książki o Harry'm Potterze wie, że wielkim fanem tego sportu był chociażby Dean Thomas - uczeń Gryffindoru i kolega głównego bohatera z roku. Ten stadion z pewnością przypadłby mu do gustu, bo ozdobiły go podobizny znanych czarodziejów. A to nie wszystko!

SK Slavia Praga to czeski klub piłkarski z siedzibą w Pradze. Derby Ršovic upłynęły piłkarzom formacji pod znakiem czarów i magii! Na tych opublikowanych w sieci filmikach zobaczyć możemy postaci z książek i filmów z serii 'Harry Potter'. Połączenie piłki nożnej i świata J.K.Rowling na pierwszy rzut oka może nie wydawać się oczywiste. Jeśli jednak zobaczycie, jaki pirotechniczny pokaz w kolorach czerwieni i zieleni przygotowano, to sami zrozumiecie, że pomysł był po prostu genialny! Wideo znajdziecie poniżej.

Harry Potter serial HBO Max - kiedy premiera?

Jak większość fanów wie, już niebawem otrzymamy serial na podstawie naszych ulubionych książek. David Zaslav, szef Warner Bros Discovery ujawnił planowaną datę serialu 'Harry Potter' HBO Max. Ostatni film z serii powstał 12 lat temu, a fascynacja młodym czarodziejem wciąż jest bardzo żywa. W rozmowie Zaslav przyznał, że "nie wstydzimy się fascynacji Harry'm Potter'em' i ujawnił, że już parę tygodni temu miał przyjemność spotkać się z J.K. Rowling, szefem programowym HBO i Max Caseyem Bloysem iChanning Dungey, dyrektorką Warner Bros. Television. Wspólnie omówili projekt. Premiera pierwszego sezonu serialu Harry Potter HBO Max planowana jest na 2026 rok. Wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z najbardziej oczekiwanych seriali ostatnich lat.

Harry Potter QUIZ. Dopasuj czarodzieja do jego domu w Hogwarcie!

Pytanie 1 z 10
Nimfadora Tonks:
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle