GTA VI

i

Autor: wallpaperflare https://www.wallpaperflare.com/grand-theft-auto-vi-gta-vi-gta-6-wallpaper-bspzm

GTA VI

GTA VI z gwiazdą UFC? Znana postać jednym z ważnych elementów Vice City

2023-12-05 17:02

Brak nowych informacji o Grand Theft Auto VI może martwić, jednak pozytywnie powinny nastrajać wieści, które nieustannie wyciekają do sieci. Za sprawą najnowszego przecieku dowiadujemy się, że w produkcji Rockstar Games miałaby znaleźć się jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w świecie mieszanych sztuk walk, a konkretniej organizacji UFC.

Dokładnie 17 września 2023 roku wybije 10. rocznica premiery GTA 5, a fani wybuchowych akcji nastawiają się, że to właśnie wtedy Rockstar Games ujawni przed nimi trailer oraz datę premiery. Jakby się głębiej nad tym zastanowić to faktycznie chyba nie byłoby lepszej daty dla tak ważnego ogłoszenia, jakim jest Grand Theft Auto VI. Wiarygodne źródło twierdzi, że jeszcze przed końcem roku deweloper i wydawca serii zaprezentują tytuł, na który czeka cały świat gier. Na to trzeba jednak jeszcze trochę poczekać i zająć się inną ciekawą informacją. Mianowicie najnowsze przecieki mówią o tym, że w GTA VI ujrzymy gwiazdę UFC, komentatora Joe Rogana!

Czytaj też: GTA 6: UFO zapowie datę premiery w ciągu najbliższych miesięcy! Insider potwierdza informacje

W GTA VI ujrzymy Joe Rogana?

GTA przyzwyczaiło nas do tego, że lubi inspirować się prawdziwym światem i tworzyć z niego świetną parodię. Rzekomo w niej uczestniczyć miałby Joe Rogan, komentator UFC, który miałby w tym wszystkim odegrać istotną rolę. Tak twierdzi Audioviser, który poinformował, że „zaufane źródło zbliżone do Rockstar Games” poinformowało ich, że odcinki podcastu Joe Rogan Experience Podcast przejmą fale radiowe w GTA 6.

Czytaj też: Aktor z GTA V informuje, że „warto czekać na premierę GTA 6”! Zobaczymy go w nowej grze Rockstar?

W raporcie twierdzi się, że chociaż szczegóły pozostają nieco „niejasne”, gracze prawdopodobnie będą mogli udać się do stacji radiowej poświęconej Roganowi, aby posłuchać fragmentów jego podcastu w grze. Prawdopodobnie będą to odcinki i fragmenty pasujące do uniwersum GTA.

Czytaj też: Poznaliśmy marki i modele aut, które pojawią się na premierę GTA VI! Potwierdza to znany insider

Wielu graczy podchodzi do tych plotek sceptycznie i twierdzi, że prędzej postać Rogana zostałaby sparodiowana. „Widzę, jak się z niego śmieją, być może tworzą postać inspirowaną nim” – powiedział jeden z nich. „To trochę za bardzo zepsułoby immersję” – dodał inny. „To musi być satyra, chociaż czuję, że twórcy stworzyliby podcast naśladujący to, co dzieje się w podcastach Joe Rogana” – skomentował inny.

To nie tak, że w serii GTA nie było w przeszłości zaangażowanych celebrytów. Frank Ocean ma własne radio Blonded w GTA 5, natomiast Dr. Dre pojawia się w misjach GTA Online, tworząc przy tym świetny soundtrack. Oczywiście nie można zapomnieć również o oryginalnej piosence Phila Collinsa z Vice City. Dopóki nie poznamy konkretnych szczegółów od Rockstar, zalecamy podchodzić do tych przecieków z dużym przymrużeniem oka.

Niezwykłe marzenie Antka z Sędziszowa Małopolskiego

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?
Listen on Spreaker.