Gta 6

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 wystrzeli z ceną w dniu premiery! Take-Two zapowiada 33% podwyżki

2024-04-23 7:38

Gry stają się coraz droższym hobby. Początkowo normą stały się ceny gier AAA wynoszące 270 zł, a następnie usługi subskrypcyjne, takie jak PlayStation Plus, zaczęły podnosić ceny. Teraz tą samą drogą poszło Rocsktar Games, a fani obawiają się, że może to wpłynąć na samą premierę Grand Theft Auto VI.

Rocsktar Games ze sporymi podwyżkami. To dopiero początek?

Deweloper GTA VI, Rockstar Games, ogłosił podwyżkę cen za abonament GTA+ — miesięczna subskrypcja oferująca graczom dostęp do ekskluzywnych dodatków do GTA Online oraz wybór bezpłatnych gier. Zamiast jakiegokolwiek oficjalnego oświadczenia Rockstar Games, użytkownik Reddita, mercadess550, jako pierwszy zauważył 33-procentowy wzrost ceny. Do tej pory GTA+ w sklepie Sony kosztowało 27 zł, a w Microsoft Store 26,99 zł.

Czytaj też: GTA 6: Nowe nawiązania do Grand Theft Auto V odkryte w zwiastunie! Wielki powrót zagadek?

Nie trzeba dodawać, że nie spodobało się to społeczności Grand Theft Auto, a wielu uważa, że wraz z premierą GTA VI czeka nas kolejna podwyżka cen. „Ja mówię, to będzie kosztować 10 dolarów lub więcej, kiedy GTA VI wyjdzie” – skomentował jeden z użytkowników Reddita.

Inny dodał: „Oczekuję, że GTA VI online będzie darmowe, ale z systemem subskrypcji lub karnetu bojowego podobnym do GTA+, który sprawi, że nie warto grać bez niego”.

Najgorsze byłoby wtedy, gdyby okazało się, że nie będzie można grać w GTA VI Online za darmo i będzie trzeba wykupić subskrypcję lub karnet bojowy. Tak czy inaczej, moje oczekiwania, że zrobią to, co należy, w trybie online, są w zasadzie zerowe”.

Wielu fanów GTA VI jest chętnych do zapłacenia nawet ponad 70 dolarów za grę, ale zakładając, że otrzymamy kompletny produkt sam w sobie, a nie coś pokroju gry-usługi.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 10
Postać na obrazku to:
GTA Big Smoke