GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Problemy studia mocno wpłyną na datę premiery? Gracze PC obawiają się najgorszego

2024-04-11 7:35

Podczas gdy fani obawiają się, że Grand Theft Auto VI zostanie wydane później niż planowana data premiery w 2025 roku, gracze na PC dywagują, czy będzie to dla nich oznaczać jeszcze dłuższe oczekiwanie, zanim będą mogli dostać grę w swoje ręce. Prawdopodobnie tak.

Fani boją się o premierę GTA VI na PC

Patrząc wstecz na kilka ostatnich wydań Rockstar Games, takich jak Red Dead Redemption 2 i GTA V, wersje gry na Xbox i PlayStation zawsze mają pierwszeństwo, a port na PC następuje mniej więcej rok po oficjalnej premierze gry. W poście na Reddicie, w którym fani omawiali niedawne, fatalne doniesienia z Rockstar Games, jeden z fanów przewiduje, że port gry na PC może pojawić się „od połowy do końca 2027 r.”, a inny użytkownik stwierdził — „nie byłbym tym zszokowany”.

Czytaj też: GTA 6 szokuje fanów! Astronomiczna cena i brak 60 FPS to nie wszystko. Fani mają dość

Inny fan zauważył, że „Rockstar ma dobrze udokumentowaną pogardę do graczy PC”, chociaż niektórzy sugerowali, że jest to taktyczna decyzja o sprzedaży większej liczby kopii gier, ponieważ wersja na komputery PC obsługuje mody, lepszą grafikę itp.

Czytaj też: GTA 6: Kolejne nowe wideo z gry! Gracze są w szoku po tym, co zobaczyli

W tym momencie nie jest jasne, kiedy premiera GTA VI będzie miała miejsce, ponieważ na razie jest ona nadal zaplanowana na rok 2025. Jednak z najnowszych doniesień wynika, że premiera może nastąpić dopiero w 2026 r. Oczywiście im dalej od premiery gry na konsolę, tym dłuższe oczekiwanie na wersję PC, niestety tak to wygląda.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?