GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 ożywiło GTA 5. Tematyczka aktualizacja za darmo pozwoli wam skrócić oczekiwanie

2024-05-22 7:49

Wraz z nadejściem długo wyczekiwanego Grand Theft Auto VI, fani GTA V mogą cieszyć się bezpłatną aktualizacją inspirowaną GTA VI! Jeśli szukaliście idealnego momentu do trybu online, lepszego może już nie być.

Seria Grand Theft Auto to jedna z najlepiej zarabiających gier wszechczasów oraz hegemon w branży rozrywkowej, w dużej mierze dzięki darmowym wydarzeniom w GTA Online. Te bezpłatne aktualizacje przynoszą nowe misje, fantazyjne samochody, kosmetyki, dodatkowe RP, mnóstwo waluty w grze do zdobycia i wiele więcej. Jeśli chcesz poczuć ducha GTA VI lub miasta Vice City, najnowsze wydarzenie GTA Online może być dla Ciebie.

Czytaj też: GTA 6 może zostać opóźnione! Znamy nową datę premiery? Analityk nie mają wątpliwości

Powiew Grand Theft Auto VI w GTA V

W ostatni weekend Max Verstappen próbował jeszcze bardziej umocnić swoje miejsce na szczycie tabeli klasyfikacji kierowców F1 w 2024 r. i zbliżyć się do zdobycia mistrzostwa dzięki zwycięstwu podczas Grand Prix na torze Miami International Autodrome. To niestety się nie udało, ale teraz fani GTA mogą sami spróbować swoich sił.

Rockstar Games daje wam tę możliwość za sprawą wydarzenia F1 Open Wheel Races. Przez następny tydzień będziesz mógł ścigać się z dużą prędkością z innymi graczami na torze inspirowanym Miami i poczuć ducha Grand Theft Auto VI, zdobywając przy okazji potrójne premie GTA$ i RP.

Co więcej, jeśli wygrasz trzy wyścigi i ukończysz cotygodniowe wyzwanie, zostaniesz nagrodzony nie tylko dodatkowymi 100 000 GTA$, ale także ekskluzywnym kombinezonem wyścigowym Rockstar.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA Vice City QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Dlaczego na początku gry nie można udać się na inne wyspy?