Fortnite x LEGO

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Fortnite LEGO — Data premiery, skiny, zestawy, nowy otwarty świat i wiele więcej

2023-12-03 13:30

Fortnite i LEGO połączyły siły, aby stworzyć niesamowitą współpracę, która z pewnością umożliwi Ci budowanie wspomnień (a może nawet prawdziwych zestawów LEGO). Zanurz się w zupełnie nową mapę otwartego świata, wyposaż się w skórki z motywem LEGO, a być może w niedalekiej przyszłości będziesz mógł nawet odtworzyć swoje przygody w Fortnite z prawdziwych klocków.

Spis treści

  1. Fortnite Tryb LEGO — przetrwanie w otwartym świecie
  2. Fortnite LEGO Skiny
  3. Fortnite zestawy LEGO

Rozdział 4 Sezon OG oficjalnie dobiegł końca wraz z zakończeniem event'u Big Bang 2 grudnia. Wydarzenie rozpoczęło się od wysadzenia w powietrze aktualnej mapy „OG”, zanim przeprowadziło gracza przez niektóre nadchodzące tryby gry. Jednym z nich jest długo oczekiwana współpraca z LEGO. W lewym górnym rogu ekranu widać lamę z LEGO wirującą w galaktyce. To był pierwszy „oficjalny” zwiastun tej kolaboracji. Teraz, gdy wydarzenie się zakończyło, oto wszystko, co wiemy o Fortnite x LEGO.

Czytaj też: Czy warto kupić Fortnite Ratowanie Świata? To idealny prezent na święta w 2023 r.

Fortnite Tryb LEGO — przetrwanie w otwartym świecie

Głównym celem współpracy LEGO x Fortnite jest nowy tryb gry w otwartym świecie. W nim gracze muszą przetrwać przygodę polegającą na przetrwaniu w rzemiośle. Choć nowy tryb gry przypomina ideę Battle Royal z Fortnite, gracze zostaną przeniesieni do świata pełnego klocków LEGO.

Czytaj też: Fortnite Winterfest 2023 — Kiedy start, skiny i karnet bojowy. Wszystko, co wiemy o wydarzeniu

Fortnite LEGO Skiny

Nie ma oficjalnych wiadomości na temat skórek LEGO Fortnite w grze. Jednak w trybie gry o przetrwaniu gracze będą grać figurkami LEGO. Będzie to nawiązywać do świata inspirowanego LEGO, któremu towarzyszy gra survivalowa.

Czytaj też: Fortnite — darmowe V-Dolce! Jak zdobyć?

Fortnite zestawy LEGO

Istnieją pewne spekulacje na temat wypuszczenia rzeczywistych zestawów LEGO Fortnite w ramach współpracy. Chociaż podobnie jak skórki Fortnite, nic nie zostało potwierdzone. Spekulacje pochodzą z tweeta z oficjalnego konta LEGO, na którym znajduje się zdjęcie łupolamy zbudowanej z elementów LEGO. Jednak mógł to być również tylko zwiastun nadchodzącego trybu gry.

Czytaj też: Jak zdobyć darmowe skórki w Fortnite?

Rozświetlenie choinki na Rynku Głównym w Krakowie

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?