Diablo 4 za zjedzenie burgera w KFC! Ruszyła nietypowa akcja

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Diablo 4 za zjedzenie burgera w KFC! Ruszyła nietypowa akcja!

2023-03-13 11:20

Diablo 4 za zjedzenie burgera w KFC? To nie żart! Sieć restauracji KFC we współpracy z Blizzard ogłosiły, że w ramach nowej promocji każdy, kto zakupi konkretną kanapkę z dodatkowym mięsem zamiast bułki otrzyma nietypową nagrodę. Jest nią dostęp do bety Diablo 4!

Chcielibyście zagrać w testową wersję Diablo 4? Dla swoich klientów KFC przygotowało nietypową promocję. Wystarczy zakupić kanapkę Double down, by zostać posiadaczem kodu do wersji beta nowej gry. Jest oczywiście pewien haczyk. Kanapka nie każdemu może przypaść do gustu. Double down tylko trochę przypomina typowego cheeseburgera z serem. W środku znajdziemy bekon i sos hamburgerowy, ale tradycyjną bułkę zastąpiono... dwoma filetami smażonego kurczaka. Nadaje się ona tylko i wyłącznie dla miłośników mięsa w dużej ilości.

Kanapka z KFC za kod do Diablo 4

Double down nie jest nowym produktem. Pojawiła się w ofercie KFC już w roku 2010 - początkowo jako żart na prima aprilis. Szybko jednak zdobyła spore zainteresowanie. Kanapkę można zamówić do 18 marca w restauracjach lub online. Niestety, produkt dostępny jest jedynie w USA, więc jeśli chcecie skorzystać z promocji, kupić i zjeść musi ją za was ktoś ze znajomych lub rodziny.

Sesja zamkniętych testów beta Diablo 4 planowana jest w dniach od 17 do 19 marca. Obowiązuje oczywiście limit jednego kodu dostępu na osobę. Nie ma jednak co płakać! Druga, tym razem otwarta sesja testowa planowana jest na weekend 24 do 26 marca.

Hubert Hurkacz po awansie do III rundy Indian Wells. Mówi, co nie było łatwe!

Wiedźmin - arcytrudny quiz ze znajomości sagi!

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Angoulême?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE