Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - The Board Game. Wszystko, co musicie wiedzieć o najnowszej grze planszowej! [ZDJĘCIA]

2024-03-21 9:21

Cyberpunk 2077 - The Board Game to przygodowa gra planszowa autorstwa Go On Board i CD PROJEKT RED , którzy odpowiadają wspólnie za docenioną na świecie planszówkę Wiedźmin: Stary Świat.

Go On Board i CD PROJEKT RED ogłosiły swój nadchodzący projekt. Cyberpunk 2077 – gra planszowa czerpie inspirację ze słynnego uniwersum. Nowa, przygodowa gra akcji przeznaczona jest dla 1-4 gracz. Traficie do Night City, a tam napotkacie znane wam z gry postacie, będziecie mogli eksplorować mapę i wykonywać zadania oraz wyznaczać sobie cele. Za stworzenie gry odpowiada Łukasz Woźniak oraz zespół Go On Board. To oni stoją między innymi za kultowym już projektem Wiedźmin: Stary Świat. Wkrótce ukazać ma się również ich gra karciana - Wiedźmin: Ścieżki Przeznaczenia.

Przeczytaj też: Wiedźmin: Ścieżki Przeznaczenia. Dodatek 'Ronin' będzie hitem? Świat oszalał na jego punkcie!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

W Cyberpunk 2077 - The Board Game przed graczami postawione zostaną różne zadania, które przetestują ich umiejętności taktyczne, współpracę i optymalizację działań na planszy. Cele misji będą wymagały różnych rozwiązań - w zależności od scenariusza. Czekają, strzelaniny, hakowanie, włamania... a to dopiero początek listy możliwości, jakie dale gra! Różnorodność misji, szybkość akcji i kooperacyjne interakcje między graczami tworzą niezapomniane emocje, wyznaczając nowe standardy w grach planszowych. Każdy gracz ma swoja kluczową rolę do odegrania i jego działanie znacząco wpływa na wynik misji. Wszystko zależy od pracy zespołowej.

Dzięki temu Cyberpunk 2077 – The Board Game jest świetnym tytułem zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów gier planszowych. W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy dowiadywać się o grze coraz więcej.

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?