Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Project RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077: Ostatni sekret odnaleziony?! Zajął mu ponad 700 godzin. Fani reagują

2024-05-09 7:42

Jeśli mieliście przyjemność grać w twór CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 to wiecie, jak wielka jest to gra. W Night City kryje się mnóstwo tajemnic do odkrycia i co ciekawe, nie wszystkie zostały jeszcze odnalezione. Nad tym pracują najwięksi fani gry. Teraz, po prawie 700 godzinach gry jeden z nich odnalazł tajemniczy pokój.

Cyberpunk 2077 i ukryty pokój

Na Reddicie użytkownik AlrightGuyUK szczegółowo opisał, jak udało mu się odkryć ukryty pokój zaprojektowany w celu złożenia hołdu Johnny'emu Silverhandowi, w którego jak pewnie pamiętacie, wcielił się nie kto inny, jak sam Keanu Reeves.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 z prawie 200 nowymi zadaniami! Nowy dodatek zachwyca graczy

Proces znajdowania pokoju i uzyskiwania do niego dostępu jest tak skomplikowany, jak można się tylko spodziewać, głównie dlatego, że zawiera on ukryty kod, do którego możesz nawet nie mieć dostępu, jeśli nie kupisz fizycznej kopii gry.

Jak wyjaśnia AlrightGuyUK, musisz udać się do dolnej części rynku w Kabuki. Niedaleko małego stoiska ze sprzedawcą ubrań znajdują się zamknięte drzwi garażowe. Podejdź do niego, a pojawi się Johnny i poprosi Cię o próbę ich otwarcia.

Jeśli wpiszesz kod „605185”, który znajduje się z tyłu waszego pudełka z grą, drzwi się otworzą i wejdziesz do sekretnej kryjówki. Jeśli usiądziesz na kanapie i włączysz telewizor, Johnny zagra piosenkę, podczas gdy na ekranie będą wyświetlać się informacje o programistach z CD Projekt RED, którzy pracowali nad Cyberpunkiem 2077.

„Niewiarygodne, niesamowite” — komentują fani na Reddicie. Fakt, że tak wielu z nas wciąż może być oszołomionych takim odkryciem, po tak długim czasie, mówi wiele o magii Night City.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?