Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Project RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 — Fani znaleźli znaną Polską lokalizację! To miejsce tętniło życiem

2024-03-09 13:48

Co raz więcej dociera do graczy informacji na temat dodatku do Cyberpunka, zatytułowanego Widmo Wolności. Po prezentacji gameplay'a podczas Xbox Game Showcase głos zabrało CD Project RED, wspominając o nowej lokalizacji miasta Night City. W Dogtown ujrzymy jedną z kultowych polskich miejsc, w której handel nielegalnymi towarami był na porządku dziennym.

Po nieudanej premierze Cyberpunka 2077, CD Project RED ponownie wraca na właściwe tory i rekompensuje to graczom licznymi poprawkami oraz dodatkiem do gry. Widmo Wolności zadebiutuje już 26 września, a z nim zostanie wprowadzone masa nowości, jak nowa lokalizacja Dogtown w Pacifice, czy poprawki zahaczające o na przykład zachowanie policji. To właśnie nowa dzielnica przykuła uwagę graczy, ponieważ w wywiadzie dla tvgry, Wiktoria Stachowska zdradziła fanom Cyberpunka 2077, że jedna lokacja jest wzorowana na polskim kultowym miejscu.

Jedna z moich ulubionych lokacji, którą można zobaczyć na początku dema, inspirowana jest prawdziwym polskim miejscem – gigabazarem. Są tam pozostałości po cyfrowej cywilizacji, wielkie hałdy elektronicznego śmiecia. Rzeczy, które są nielegalne – możesz je tu dostać. Zresztą całe Dogtown jest czymś na kształt osobnego państwa, szemrane interesy i układy spod stołu to tutaj coś normalnego.

Wspomniany gigabazar jest nawiązaniem do kultowego miejsca w Warszawie. Mowa tutaj o ikonicznym "Jarmarku Europa" na Stadionie Dziesięciolecia. Było to miejsce, które odwiedzało setki ludzi, w głównej mierze za sprawą możliwości nabycia często nielegalnych rzeczy. Na targowisku bez większego problemu mogliście znaleźć nielegalne oprogramowania — wtedy bardzo popularne, przemycany alkohol oraz papierosy, czy nawet broń. Chociaż w Polsce nie znajdziecie już tego miejsca, to o odtworzenie jego postarali się pracownicy CD Project RED. Przecież czym byłaby gra Redów bez polskich akcentów!

Jarmark Europa

i

Autor: warszawa.wyborcza https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,164950,23936126,wywoza-jarmark-europa-zostaja-smieci.html Link: https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,164950,23936126,wywoza-jarmark-europa-zostaja-smieci.html
Piknik Organizacji Pozarządowych w centrum Bydgoszczy

Czas na wyzwanie! Czy rozpoznasz państwa po ich flagach? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Czyjego państwa to flaga?
Flaga państwa 1