Choinka 2023. Jak ją ozdobić? Oto najpiękniejsze drzewka prawdziwych nerdów! [WIDEO]

i

Autor: AI bing.com Zdjęcie poglądowe

Święta 2023

Choinka 2023. Jak ją ozdobić? Oto najpiękniejsze drzewka prawdziwych nerdów! [WIDEO]

2023-12-11 13:16

Nadchodzące święta 2023 mogą być dla każdego tymi najpiękniejszymi od lat. Wystarczy, że zapomnimy na jakiś czas o naszych problemach i pracy i znów spróbujemy poczuć się jak dziecko. Jak to zrobić? Postaw w swoim domu... "nerdową" choinkę! Te drzewka świąteczne z Instagrama, mogą być prawdziwą inspiracją!

Święta 2023 nadchodzą, a wraz z nim zmieniają się dekoracje! Zniknęły już z domów dynie, a w oknach migoczą kolorowe światełka. Przyszła też pora na dekorowanie choinek! Większość z nas kupuje w tym celu kolorowe bombki w marketach, niektórzy wola takie ręcznie malowane z fabryk i od prywatnych wykonawców. Niektórzy co roku wyjmują ozdoby z szafy - takie, które pamiętają jeszcze ich dziadków i rodziców. Pokolenie dzisiejszych 30 latków też już dekoruje w swoich domach własne drzewka. Mają oni jednak o wiele więcej fantazji... i fantastyki!

Choinki 2023. Oto najpiękniejsze drzewka prawdziwych nerdów!

Jesteście ciekawi, w jaki sposób dekorowane są drzewka prawdziwych geeków? Najpopularniejsze są zdecydowanie ozdoby z serii książek i filmów o Harry'm Potterze. Niektórzy jednak wybierają te, które nawiązują do Gwiezdnych Wojen, Władcy Pierścieni, Wiedźmina, czy nawet Zmierzchu! Poniżej możecie zobaczyć kilka niezwykłych inspiracji wideo.

Zobacz też: Wiedźmin 3: Dziki Gon. Przepis na piernik prosto z gry! Idealny na Boże Narodzenie!

Harry Potter, Wiedźmin czy Władca Pierścieni? Z której sagi pochodzi ten cytat? QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić.