Delta Force / Call of Duty

i

Autor: Delta Force: Hawk Ops / Activision

Delta Force: Hawk Ops

Call of Duty i Battlefield mogą się pakować! Główny rywal na 2024 r. pozamiatał nowym zwiastunem na UE5

2024-05-22 13:02

Call of Duty i Battlefield od jakiegoś czasu nie mają łatwo. Obydwie, potężne marki nie tylko muszą zmagać się z coraz to większym problemem związanym z nietrafionymi decyzjami, ale także rosnącą konkurencją. Teraz wszyscy fani gier FPS mogą zerkać na Delta Force: Hawk Ops.

Delta Force: Hawk Ops szykuje się do dużego pokazu

Zespół Jade należący do firmy Tencent opublikował krótki zwiastun nadchodzącej taktycznej strzelanki FPS Delta Force: Hawk Ops. Specjalne wydarzenie zaplanowano na 7 czerwca, a w samą grę będzie można zagrać podczas wydarzenia Summer Game Fest Play Days od 8 do 10 czerwca.

Czytaj też: Deadlock: Wyciekają wszystkie postacie bohaterskiego shooter’a Valve na wzór Valoranta

Zwiastun wideo skupia się na trybie kampanii „Black Hawk Down”, który został stworzony na silniku Unreal Engine 5. Co ciekawe, pozostałe dwa tryby dostępne w Delta Force: Hawk Ops, zostały prawdopodobnie stworzone na Unreal Engine 4.

Mowa tutaj o dwóch trybach multiplayer:

  • Tryb PvP na dużą skalę – Havoc Warfare: Rywalizuj jako część dużego zespołu na ogromnych mapach obejmujących autentyczne tereny i obejmujących pojazdy wojskowe, czołgi i helikoptery podczas wielkiej wojny.
  • Tryb Ekstrakcji: Zbierz drużynę i zmierz się z innymi drużynami lub kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję najemnikami i strażnikami królewskimi w Hazard Operations, najbardziej taktycznym podejściu do popularnego jak dotąd gatunku ekstrakcji. Losowe wydarzenia na ogromnych mapach będą angażować graczy, a jako część rozgrywki będą wybierać wymagające misje skupione na PvE.

Chociaż premiera Delta Force: Hawk Ops planowana jest jako gra free-to-play na PC, konsole i urządzenia mobilne, tryb kampanii Black Hawk Down będzie dostępny wyłącznie na PC i konsolach.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?