Anime i manga

ANIME: 12 rzeczy o których nie miałeś pojęcia, nawet jeśli jesteś wielkim fanem!

Słowo anime to skrót słowny w języku japońskim, pochodzący od angielskiego słowa „animation”. Czy możecie się nazwać fanami gatunku? Czy znacie każde niuanse i największe ciekawostki związane z tą formą rozrywki? Porównajcie swoją wiedzę z naszą listą 12 rzeczy, których nie wiedzieliście o anime!

Spis treści

  1. Lista 12 rzeczy, których nie wiedzieliście o anime
  2. Jakie anime obejrzeć na Netflixie?

Ciekawostki o anime? Mamy ich całkiem sporo! Niezależnie od tego, czy jesteś fanem od wielu lat lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z gatunkiem, to nasza lista dwunastu rzeczy, których możesz nie wiedzieć o anime będzie dobrym testem Twojej wiedzy! Zaczynając od produkcji, idąc poprzez konkretne pozycje, a kończąc na niuansach voice actorów i nie tylko - jesteśmy pewni, że dowiesz się czegoś nowego! 

Lista 12 rzeczy, których nie wiedzieliście o anime

W poniższej galerii znajdziecie wyżej wspomnianą listę, na której odkryjecie całą garść fantastycznych ciekawostek i interesujących faktów! 

Jakie anime obejrzeć na Netflixie?

Czy szukacie dobrego miejsca do oglądania legalnie anime w Polsce? Jeśli tak, to Netflix ma w swojej ofercie wiele interesujących produkcji. Jest ich na tyle dużo, że można się w tym wszystkim zgubić! Na szczęście nasza lista siedmiu najlepszych pozycji anime na Netflixie pomoże wam w wyborze.

Czytaj też: Musicie zobaczyć te produkcje anime na Netflixie!

[QUIZ] Jaką postacią z anime jesteś?

Pytanie 1 z 6
Gdybyś miał się odrodzić, to kim wolałbyś być?
20-latek zmarł po napadzie na stacji benzynowej. Został wyciągnięty z auta