Zagraniczni studenci UMCS pomogą podszkolić uczniom język angielski

2020-11-13 18:12
Zagraniczni studenci UMCS pomogą podszkolić uczniom język angielski
Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/jagritparajuli99

Z bezpłatnych zajęć on-line mogą skorzystać uczniowie szkół ponadpodstawowych. Będą mieli okazję porozmawiać z zagranicznymi studentami pochodzącymi np. z Afryki, Ameryki Południowej, Azji czy Europy i tym samym sprawdzić swoją znajomość języka.

- To doskonała okazja do polepszenia umiejętności językowych oraz poznania innych kultur - mówi Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS. - Zajęcia z osobami, które na co dzień biegle posługują się językiem angielskim to dla uczniów również możliwość przetestowania i udoskonalenia swoich kompetencji językowych. Dodatkowo nasi zagraniczni studenci proponują lekcje języka angielskiego na dowolny temat wybrany wraz z nauczycielem.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do uczniów Szkół Partnerskich UMCS. Uczniowie zainteresowani udziałem w darmowych lekcjach języka angielskiego powinni zgłosić się do Biura Promocji UMCS. Szczegóły na umcs.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE