WORD w Lublinie odwołuje egzaminy na prawo jazdy

2020-03-12 13:27
WORD w Lublinie zawiesza przeprowadzanie egzaminów i szkoleń wszystkich kategorii
Autor: WORD Lublin WORD w Lublinie zawiesza przeprowadzanie egzaminów i szkoleń wszystkich kategorii

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie zawiesza egzaminy na prawo jazdy - już od jutra (12.03). Decyzja dotyczy wszystkich kategorii praw jazdy.

Chodzi o egzaminy przeprowadzane nie tylko w Lublinie, ale także w Kraśniku i Puławach. WORD uspokaja jednocześnie, że opłaty wniesione przez osoby zapisane na egzaminy i szkolenia nie przepadają.

Jak informuje Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie na swojej stronie internetowej, z dniem 13.03.2020 r. zawiesza przeprowadzanie egzaminów państwowych na wszystkie kategorie prawa jazdy w WORD Lublin, OT Kraśnik i OT Puławy oraz szkoleń w ODTJ do odwołania.

Kontakt z WORD Lublin odbywa się teraz jedynie telefonicznie, pod numerem (81) 74 84 674 lub (81) 74 84 675. Jednocześnie WORD Lublin prosi osoby zapisane na egzaminy i szkolenia o śledzenie strony internetowej WORD Lublin. Tam pojawiać się będą najnowsze informacje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE