Policja

i

Autor: Unsplash.com

Weszli do mieszkania i zastrzelili 4 osoby. Ocalało tylko niemowlę

2023-03-14 7:41

W poniedziałek w strzelaninie w Dallas, w Teksasie zginęły cztery osoby. W mieszkaniu, w którym dokonano zabójstwa, policja znalazła niemowlę, które nie ucierpiało podczas ataku. Domniemanych sprawców zatrzymano.

Jak poinformowała AP pod zarzutem morderstwa zostali aresztowani 18-letni Artemio Maldonado oraz 20 -letnia Azucena Sanchez. Od kul zginęło dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Nie ujawniono ich nazwisk, trwa śledztwo.

Rzeczniczka policji Kristin Lowman powiadomiła, że funkcjonariusze zostali wezwani przez anonimowego świadka przestępstwa. Jak dodała, najprawdopodobniej doszło tam do sporu między jednym z podejrzanych i jedną z ofiar, nie przedstawiła szczegółów konfliktu. Zapewniła jednak, że nie ma już zagrożenia dla społeczności w kompleksie mieszkaniowym, gdzie miała miejsce strzelanina.

Jak wyjaśniła Lowman, niemowlę znalezione w mieszkaniu nie doznało żadnych obrażeń. Zostało jednak zbadane w szpitalu. Obecnie jest pod opieką służb zajmujących się ochroną dzieci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE