Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia na Al. Racławickich. Potrwają ponad miesiąc

2021-03-18 13:21
Utrudnienia drogowe w Lublinie
Autor: Pixabay

Od poniedziałku (22 marca) kierowcy wybierający jazdę Al. Racławickimi będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Wszystko za sprawą zwężenia jezdni na wysokości od jednostki wojskowej do ul. Spadochroniarzy. Ruch będzie się odbywał tylko jedną częścią jezdni. Szczegóły poniżej.

Ważna informacja dla kierowców. Od 22 marca na odcinku Al. Racławickich, na wysokości od jednostki wojskowej do ul. Spadochroniarzy nastąpi zwężenie jezdni. Ruch odbywać się będzie wyłącznie po stronie ul. Puławskiej. Jak informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin zmiana organizacji ruchu w tym miejscu potrwa ok. miesiąca.

W tym czasie drogowcy wykonają przykanaliki do wybudowanej kanalizacji deszczowej. Prace obejmą również zadania z branży elektrycznej, dotyczące sygnalizacji świetlnej. Dodatkowo, na długości zawężonego fragmentu jezdni, powstanie chodnik i ścieżka rowerowa. Następnie roboty drogowe przeniosą się na drugą stronę jezdni, a zwężenie Al. Racławickich nastąpi po stronie ul. Puławskiej.

Przypominamy również, że od 16 marca obowiązują zmiany w ruchu na skrzyżowaniu Al. Racławickich z ul. Poniatowskiego i ul. Sowińskiego. Warto zachować szczególną ostrożność w tym rejonie.

Raport z Anteny 18.03
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE