Twoje zdjęcie ma szansę ukazać się w kalendarzu Ogrodu Botanicznego. Trwa konkurs dla miłośników aparatów i natury

2020-05-26 15:57
Twoje zdjęcie ma szansę ukazać się w kalendarzu Ogrodu Botanicznego. Trwa konkurs dla miłośników aparatów i natury
Autor: pixabay/Free-Photos

Nie ważne czy zrobione najlepszym apartem, czy po prostu telefonem, ważne żeby pokazywało "Botanik w obiektywie". Rozpoczął się już konkurs fotograficzny organizowany przez Ogród Botaniczny UMCS w Lublinie.

- Chcemy zachęcić do odwiedzania naszego ogrodu, ale też do spojrzenia troszeczkę inaczej na rośliny - mówi Błażej Maciorowski z Ogrodu Botanicznego w Lublinie. - Bardzo dużo osób fotografuje nasz ogród i chcielibyśmy żeby te zdjęcia można było pokazać szerszemu gronu. Zachęcamy, żeby je wysyłać na nasz konkurs.

Zdjęcie może przedstawiać roślinę w zbliżeniu, może to być też pejzaż.

- Dla nas ważne jest to, żebyśmy mogli zidentyfikować, że zdjęcie faktycznie było robione w naszym ogrodzie - dodaje Maciorowski. - Wybrane zdjęcia chcielibyśmy wykorzystać w naszym kalendarzu.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Zdjęcia można nadsyłać do 26 października. Więcej informacji na stronie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE