Tak w ciągu kilku lat zmienił się Lublin! Zobacz zdjęcia przed i po

2022-09-27 11:56

W Lublinie można obserwować liczne inwestycje, które zmieniają krajobraz naszego miasta. W ostatnich latach przeprowadzono m.in. przebudowę placu Litewskiego, Al. Racławickich czy parku Ludowego. A to tylko przykłady z wielu zmian, jakie przez niespełna dekadę zaszły w stolicy Lubelszczyzny. Zobaczcie zdjęcia przed i po!

Odnowiony plac Litewski, rewitalizacja parku Ludowego, przebudowa Al. Racławickich, remont Zespołu Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów, budowa i modernizacja przystanków i węzłów przesiadkowych na terenie miasta, termomodernizacja szkół czy wybudowanie parku przy ul. Zawilcowej – m.in. takie zmiany w przestrzeni miasta mogą zobaczyć lublinianie i turyści. Kolejne inwestycje sprawiają, że krajobraz Lublina ciągle się zmienia. Największe miasto Lubelszczyzny dziś wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze 10 lat temu!

W galerii zdjęć znajdziecie fotografie prezentujące zmiany, jakie zaszły w Lublinie dzięki dofinansowaniom inwestycji ze środków Unii Europejskiej. Fundusze przeznaczone na ich realizację były zawarte w perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020.

Artykuł powstał w oparciu o materiały zawarte na stronie: https://lublin.eu/lublin/lublin-w-ue/projekty-inwestycyjne/galeria/zdjecia-przedpo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE