GALERIA

Tak się bawią Bronowice! Milano, Defis, Miły Pan oraz Piękni i Młodzi porwali lublinian do zabawy. Mamy zdjęcia!

2023-09-08 23:15

To był taneczny wieczór na Bronowicach! Podczas tegorocznych Lubelskich Bronowickich Kulturaliów połączonych z VI Ogólnopolskim Lubelskim Jarmarkiem Bronowickim w dzielnicy królowało disco polo. Na scenie zaprezentowali się: zespół Milano, Defis, Miły Pan oraz Piękni i Młodzi, którzy porwali do zabawy tłumnie zebraną publiczność. Zobaczcie zdjęcia!

Lubelskie Bronowickie Kulturalia odbyły się 9 września na terenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Pogodnej w Lublinie. Część oficjalna rozpoczęła się od wręczenia odznaczeń i medali dla osób najbardziej zasłużonych dla dzielnicy, miasta i województwa. Nie zabrakło również okolicznościowych przemówień. Na terenie wydarzenia dostępne były również stoiska wystawców i partnerów wydarzenia, a najmłodsi uczestnicy mogli skorzystać z zabawy na dmuchańcach.

Jarmark w Lublinie, czyli tradycja łączy się z nowoczesnością

Disco polo rozgrzało bronowicką publiczność!

Muzyczna część Lubelskich Bronowickich Kulturaliów została zdominowana przez disco polo. Na scenie można było zobaczyć i posłuchać kolejno: zespołu Milano, Defisa i Miłego Pana, zaś gwiazdą imprezy byli Piękni i Młodzi. Taneczne rytmy zgromadziły pod sceną tłum lublinian, którzy chętnie bawili się w rytm muzyki. Wstęp na wydarzenie był darmowy!

Lubelskie Bronowickie Kulturalia 2023 przeszły do historii. Zobacz zdjęcia!

Zachęcamy was do obejrzenia fotorelacji z całego wydarzenia! A jeśli byliście w piątek na Lubelskich Bronowickich Kulturaliach to sprawdźcie, czy znajdziecie się na naszych zdjęciach!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE