Szukasz mieszkania w Lublinie? Pomoże Giełda Mieszkań

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/qimono

Nieruchomości

Szukasz mieszkania w Lublinie? Pomoże Giełda Mieszkań

2023-09-22 9:22

Jak obecnie wygląda rynek nieruchomości w Lublinie i jakie mieszkania można kupić? W odpowiedzi na te pytania pomoże Giełda Mieszkań. Już w październiku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia.

- Giełda Mieszkań ma na celu przybliżyć mieszkańcom możliwość zapoznania się z pełną ofertą nowych domów i mieszkań w Lublinie, które to oferty prezentuje większość deweloperów i firm budowlanych, które aktualnie realizują inwestycje w naszym mieście i okolicach - mówi Mariusz Marzec, jeden z organizatorów wydarzenia. - Będziemy mogli porozmawiać z przedstawicielami tych firm. Zapraszamy wszystkich chętnych którzy planują zakup mieszkania, ale też tych którzy się rozglądają.

Żęcie w Lublinie, czyli jak się drzewiej żniwowało. W lubelskim skansenie odbyły się żniwa.

Giełda Mieszkań odbędzie się 7 i 8 października w galerii przy ul. Fabrycznej 2. Wszyscy chętni mogą przyjść w sobotę 7 października w godzinach 10:00-17:00, natomiast dzień później w godzinach 10:00-16:00.

Zobacz także: Lubelskie koty od miasta dostaną własne M6 na zimę. Gdzie pojawią się budki?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE