Szczypiorniak: rozgrywki zawieszone do odwołania. Mecz MKS-u z Zagłębiem odwołany!

2020-03-12 12:57
MKS nie zagra z Zagłębiem
Autor: pixabay.com/JeppeSmedNielsen

Rozgrywki PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet zostały zawieszone do odwołania. Oznacza to, że spotkanie MKS-u Perła Lublin z Metraco Zagłębiem Lubin,początkowo planowany bez udziału publiczności, w ogóle się nie odbędzie.

Mecz zaplanowany był na jutro. Jak czytamy w komunikacie: - W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną spowodowaną SARS-CoV-2, a także stosując się do rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Superliga Sp. z o.o., odpowiedzialna za zarządzanie rozgrywkami PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, podjęła decyzję o wstrzymaniu rozgrywek aż do odwołania.

Decyzja ta podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo zawodniczek biorących udział w rozgrywkach, sztabów szkoleniowych oraz wszystkich pracowników klubów zaangażowanych w organizację meczów.

W związku z tym najbliższy, planowany na piątek, 13 marca, mecz MKS-u Perła Lublin z Metraco Zagłębiem Lubin nie odbędzie się.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE