Sezon Lublin 2021. Ruszają zapisy na tegoroczne wydarzenia [21-23.05]

2021-05-13 10:24
Sezon Lublin 2021
Autor: materiały prasowe Sezon Lublin 2021

W poniedziałek, 17 maja ruszają zapisy na tegoroczne wydarzenia Sezonu Lublin 2021. Przez cały weekend 21-23 maja odbywać się będzie ponad 100 różnych wydarzeń związanych ze startem sezonu w Lublinie.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja programu odbywa się pod hasłem Przyszłość Miasta. Myślimy o przyszłości Lublina na wielu płaszczyznach, które razem mają zbliżać wszystkich mieszkańców, oferować dobrą przestrzeń do życia i rozwoju. W tym procesie ważne są więzi sąsiedzkie, poszanowanie tradycji i śmiałe spojrzenie w przyszłość. Wśród wydarzeń znajdują się propozycje dla rodzin, młodzieży, dzieci, a także takie, które zachęcają do spotkań z przyjaciółmi czy indywidualnych wycieczek. Zapraszam do wspólnego spacerowania i eksplorowania Lublina podczas Sezonu Lublin 2021 – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Zapisy na poszczególne atrakcje i wydarzenia w ramach tegorocznego Sezonu Lublin zaczynają się w poniedziałek 17 maja. Wejściówki na wydarzenia są bezpłatne. Można je uzyskać za pośrednictwem platformy Evenea. Dla mieszkańców, którzy nie mogą skorzystać z elektronicznej formy odbioru wejściówek zorganizowano punkt osobistego odbioru, zlokalizowany w kawiarni Między Słowami przy ul. Rybnej 4. Punkt czynny jest od poniedziałku 17 maja do piątku 21 maja w godz. 12-17. Liczba miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona.

Harmonogram wydarzeń organizowanych w ramach Sezonu Lublin 2021 znajdziecie na stronie sezon.lublin.eu (najpóźniej w dniu uruchomienia zapisów).

Lublin: Historia zamknięta w wieszakach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE