Cyfrowa muzyka: Spotify wciąż rośnie, Tidal rozważa poważne zmiany

i

Autor: Pixabay

QUIZ

Polskie hity lat 2000. Ile z nich jeszcze pamiętasz? Ten quiz odświeży ci pamięć

2023-10-30 22:04

Przeboje lat 2000. to taki rozdział w polskiej muzyce, który na dobre zapisał się w pamięci wielu z nas. Te utwory tak łatwo nie poszły w zapomnienie! Dziś zachęcamy was do tego, by nieco cofnąć się w czasie do końcówki XX i początku XXI wieku. Sprawdźcie w quizie, jak dobrze pamiętacie polskie przeboje z tamtych lat!

Przełom XX i XXI wieku w polskiej muzyce obfitował w utwory, które z sentymentem nucimy pod nosem do dziś! Pewnie wielu z was nawet nie zdaje sobie sprawy, które przeboje powstały właśnie w okolicach 2000 roku. W poniższym quizie chcemy przypomnieć wam teksty kilku polskich hitów, które z pewnością słyszeliście przynajmniej raz w życiu!

Żonglowali i paradowali. Artyści z całego świata gościli w Lublinie

Tych hitów słuchaliśmy w 2000 roku! Ten quiz sprawdzi, ile z nich jeszcze pamiętasz

Czego słuchało się w 2000 roku? Którzy polscy artyści podbijali w tym czasie radiowe listy przebojów? Na pewno kojarzycie tytuły takich hitów jak np. „Kroplą deszczu”, „Agnieszka już dawno...” czy „Ściernisko”. W poniższym quizie sprawdzimy, czy pamiętacie jeszcze teksty 10 polskich utworów, które były przebojami lat 1999-2001. Powodzenia!

Tych polskich hitów słuchaliśmy tuż po 2000 roku! Jak dobrze pamiętasz te przeboje?

Pytanie 1 z 10
W utworze „Agnieszka już dawno…” z repertuaru zespołu Łzy: „Było ciepłe lato, choć czasem padało…

Zobacz także: Lublin zmienia ubarwienie na jesień. Ulice ozdobią różnokolorowe bratki  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE