Park Ludowy w Lublinie skąpany we mgle. Zobacz zdjęcia ze spaceru!

2022-11-27 14:35

Choć weekend w Lublinie rozpoczął się mgliście, a temperatura oscylująca w okolicach 0 stopni Celsjusza sprawiła, że ze śniegu, który towarzyszył nam w ostatnich kilku dniach już niewiele zostało, wybraliśmy się na spacer po Parku Ludowym. Jak się okazuje, ma on swój urok również wtedy, gdy cały jest skąpany we mgle! Zobaczcie zdjęcia!

Park Ludowy w Lublinie to miejsce chętnie uczęszczane przez mieszkańców miasta o każdej porze roku. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu znajdą tu m.in. trasy spacerowe i rowerowe, siłownię zewnętrzną, a także plac zabaw dla dzieci oraz wybiegi dla psów. Odpocząć można tu także przysiadając na drewnianych leżakach, ławkach lub podestach tuż przy rzece. Ponadto, charakterystycznym elementem tego parku jest podświetlana kładka nad Bystrzycą, która szczególnie po zmroku dodaje wyjątkowego uroku temu obszarowi.

Poszukując miejsca na spacer po Lublinie, warto odwiedzić Park Ludowy. Przekonaliśmy się, że ma on niepowtarzalny klimat nawet wtedy, gdy cały jest skąpany we mgle! Zobaczcie fotorelację z mglistego sobotniego spaceru po tej części miasta!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE