słodycze

i

Autor: Pexels

Oto największe ciasteczkowe potworki. Sprawdziliśmy, co najsłodszego znajdziemy w lubelskich cukierniach

2023-02-14 15:58

Przysparzają nam tysięcy kalorii oraz milionów uśmiechów, rozganiają ponure myśli i postanowienia o trzymaniu diety. Takie właśnie są ciasteczkowe potworki czające się w gablotkach lub kartach lubelskich cukierni i kawiarni: słodkie tak, że trudno im się oprzeć. Sprawdziliśmy, gdzie czyhają na nas najsłodsze chwile zapomnienia.

Cukiernie i kawiarnie w Lublinie prześcigają się w najsłodszych propozycjach dla klientów i klientek. Można w nich dostać pączki ciężkie od nadzienia, przesłodkie ciasta z dodatkami, oryginalne autorskie wypieki, a nawet kawę z deserem w jednym. Te ostatnio były widziane w lodziarni Bosko i restauracji ParZona. Karty dań i napojów w lokalach gastronomicznych lubią się zmieniać, więc warto trzymać rękę na pulsie!

Pączki z przerażającą - w pozytywnym sensie - ilością nadzienia znajdziemy m.in. w Chrupko. Filmy ukazujące wnętrze wypieków nie pozostawiają złudzeń, że każdy z nich będzie miał wyrazisty smak.

W Lublinie nie brakuje też gofrów z arcysłodkimi dodatkami, ale i hojnie przyozdobionych ciast. W gablotkach naszego miasta można znaleźć też zupełnie oryginalne wypieki nawiązujące do popkulturowych trendów. Z pomysłu Basiowego Słodyczka na pewno będą zadowoleni fani i fanki serialu "Wednesday". Coś bardzo słodkiego znajdziemy też m.in. w Manekinie i restauracji Może.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE