serial Klan

i

Autor: AKPA

QUIZ

Oglądasz „Klan”? Sprawdź w quizie, czy odgadniesz kto kogo gra w tym serialu!

2024-04-19 16:56

Czy wiecie, że „Klan” to polska telenowela, która gości na ekranach naszych telewizorów od ponad 25 lat? Widzowie pokochali ten serial przede wszystkim za pokazywanie codziennego życia „zwykłej” rodziny. W tym quizie sprawdzimy, czy odgadniecie, jacy aktorzy wcielili się w poszczególne role w tej telenoweli!

„Klan” zagościł na ekranach telewizorów w polskich domach w 1997 roku i tak pozostał do dziś, co czyni go najdłużej emitowanym polskim serialem w historii (obecnie liczy on już ponad 4,2 tys. odcinków). Telenowela ta opowiada o losach rodziny Lubiczów i ich znajomych. W trakcie kolejnych lat emisji do obsady serialu dołączyło wielu dobrze znanych aktorów i aktorek, a pierwszym znakiem rozpoznawczym tego serialu jest czołówkowy utwór „Życie jest nowelą”. „Klan” był wielokrotnie nagradzany statuetkami Telekamer.

Gwiazda „Klanu” o ponad ćwierćwieczu na planie serialu

Znasz obsadę „Klanu”? Sprawdź, czy dopasujesz aktorów do ich ról

Dla fanów „Klanu” przygotowaliśmy 15 pytań dotyczących obsady aktorskiej serialu. Zadanie jest proste: my podajemy prawdziwe nazwiska aktorek i aktorów występujących w tej telenoweli, a ty musisz wskazać, w jaką postać wcielają się oni w serialu. Wiesz, kto zagrał rolę Bożenki, Ryśka, Maćka i innych? Sprawdźmy to!

Kto gra w „Klanie”? Podajemy nazwisko aktora, a ty wskazujesz kim jest w tej telenoweli

Pytanie 1 z 15
Agnieszka Kaczorowska-Pela wcieliła się w rolę:

Zobacz także: Wiaderka i sikawki wodne poszły w ruch! Tak lubelskie morsy świętowały Lany Poniedziałek

Listen on Spreaker.