Szokujące nagranie! 29-latek prawie zabił cztery osoby!

i

Autor: Lubelska Policja

Szok!

O krok od tragedii! 29-latek mógł zabić cztery osoby!

2023-03-22 13:16

Dzięki nagraniu od świadka, które wpłynęło na skrzynkę "Stop Agresji na drodze” chełmscy policjanci ustalili kierowcę, który w rażący sposób popełnił wykroczenie na przejściu dla pieszych. Kierowca volvo przejechał przez pasy w momencie, gdy znajdowała się na nich czwórka osób, w tym dwoje dzieci.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego na ruchliwej ulicy Rejowieckiej w Chełmie. Kierujący samochodem marki Volvo przejechał przez przejście dla pieszych w momencie, gdy na pasach znajdowała się czwórka pieszych, w tym dwoje małych dzieci.

O grożącym pieszym niebezpieczeństwie ostrzegł ich sygnałem dźwiękowym inny kierowca, który wcześniej się tam zatrzymał.

- Nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy volvo zarejestrował świadek zdarzenia, a filmik z tym nagraniem został przesłany na skrzynkę  "Stop Agresji na drodze” , skąd dalej trafił w ręce chełmskich policjantów – informuje kom. Ewa Czyż z chełmskiej policji.

Funkcjonariusze ustalili kierowcę. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego.

Mężczyzna został przesłuchany w charakterze sprawcy wykroczenia drogowego. Nie kwestionował swojej winy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jego konto „wpadło” 15 punktów karnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE