Nowe połączenie z lubelskiego lotniska. Polacy kochają ten kraj!

i

Autor: unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

turystyka

Nowe połączenie z lubelskiego lotniska. Polacy kochają ten kraj!

2023-09-26 14:59

Od czerwca do października przyszłego roku z lubelskiego lotniska będzie można polecieć do Hurghady w Egipcie. Loty będą się odbywać raz w tygodniu, w czwartki - poinformował we wtorek Port Lotniczy Lublin.

Prezes portu Andrzej Hawryluk, cytowany w komunikacie lotniska, wyraził nadzieję, że połączenie będzie cieszyło się równie dużym zainteresowaniem jak tegoroczne loty do Turcji czy Tunezji.

-Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju lotniska sprawia, że nasza siatka lotów sukcesywnie powiększa się, a my możemy zaoferować podróżnym atrakcyjne połączenia – dodał.

Nie tylko cebularz. W Lublinie odbyło się XXV Święto Chleba

Jak podano, Hurghada nad Morzem Czerwonym to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków w Egipcie. Loty z lubelskiego lotniska będą się odbywać raz w tygodniu, w czwartki, od 6 czerwca do 10 października 2024 r.

Od czerwca 2024 r. do siatki połączeń dołączy także grecka wyspa Kreta.

Zobacz także: Pierwsze dni jesieni w Lublinie. Czy już widać pierwsze oznaki nowej pory roku? Koniecznie zobaczcie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE