pracownia kolażu

i

Autor: Galeria Labirynt

Na warsztatach stworzą kolażową pocztówką i wyślą do kobiet w kryzysie. Wstęp: tabliczka czekolady

2023-02-23 14:44

W Galerii Labirynt będzie można nauczyć się robić kolaże. Stworzone tą techniką kartki trafią do kobiet w kryzysie, a żeby skorzystać z zajęć, trzeba przynieść czekoladę.

Pocztówki będą dodatkiem do pakunków zawierających artykuły pierwszej potrzeby, kosmetyki i słodycze przeznaczonych dla kobiet w szeroko rozumianym kryzysie. Otrzymają je mieszkanki Domów Samotnej Matki, Domów Ofiar Przemocy i organizacji wspomagających kobiety w kryzysie bezdomności. Fundacja Pełnia wręczy je 8 marca. W zeszłym roku pomogła ponad 1300 osobom, w tym 130 z Lublina.

Warsztaty poprowadzi Paulina Mazurek. Odbędą się w niedzielę 26 lutego w godz. 13-18 w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki, ale jak mówią osoby organizatorskie, można przyjść w dowolnym momencie, urwać się wcześniej albo spędzić na zajęciach 5 godzin. Biletem wstępu będzie stugramowa tabliczka czekolady o dowolnym smaku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE