Można nabyć cenne doświadczenie zupełnie za darmo. Warsztaty Kultury poszukują wolontariuszy

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/trinhkien91

kultura

Można nabyć cenne doświadczenie zupełnie za darmo. Warsztaty Kultury poszukują wolontariuszy

2024-04-19 11:25

Można zdobyć doświadczenie w tworzeniu treści do mediów społecznościowych, a także jako fotograf. Warsztaty Kultury szukają Wolontariuszy Medialnych, którzy będą pomagali przy tworzeniu najsłynniejszych letnich lubelskich festiwali. Można zostać ochotnikiem w grupie fotografia eventowa lub festiwalowe social media.

Dworzec Metropolitalny w Lublinie

- Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym programie wolontariackim Warsztatów Kultury, czyli festiwalowym wolontariacie medialnym. To kolejna szansa współpracy przy organizacji największych festiwali w Lublinie: Nocy Kultury, Wschodu Kultury - Innych Brzmień, Carnavalu Sztukmistrzów i Re:tradycji - Jarmarku Jagiellońskiego. Nasz wolontariat medialny to niepowtarzalna okazja, by sprawdzić się w roli social media ninja lub fotoreportera, czy dokumentalistki - mówi Agnieszka Wojciechowska z Warsztatów Kultury. - Zatem jeśli interesuje Cię opowiadanie o kulturze za pomocą fotografii lub mediów społecznościowych oraz poszukujesz ciekawej opcji rozwijania się pod okiem profesjonalistów i profesjonalistek, a do tego jeszcze nie masz planów na wakacje, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Współpraca z nami to nie tylko szansa na rozwijanie swoich pasji i zwiększanie doświadczenia zawodowego, lecz także możliwość przeżycia niezapomnianych chwil wśród osób, które mają podobne do Twoich zainteresowania.

Aby zostać Wolontariuszem Medialnym trzeba mieć ukończone 16 lat i zgłosić się za pomocą formularza dostępnego na stronie Warsztatów Kultury. Czas na zgłoszenie upłynie 5 maja.