miss lubelskie

i

Autor: Miss Polski

miss polski 2023

Miss Polski 2023. W konkursie startują dwie kandydatki z Lubelszczyzny

2023-11-20 17:15

Która z pań włoży koronę Miss Polski 2023? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę. W finałowej gali będą uczestniczyły również dwie kandydatki z woj. lubelskiego.

Podczas finału zobaczymy ostateczną 40-tkę kandydaek, które zostały wyłonione ze 165 półfinalistek. Jeśli chodzi o woj. lubelskie, szansę dostały:

Paulina Bochenko

Ma 29 lat, 179 cm i mieszka w Zamościu. Na swoim profilu na instagramie chwali się otrzymaniem korony Miss Województwa Podkarpackiego 2023. Urodą zajmuje się zawodowo, bo jest właścicielką jednego z zamojskich salonów piękności. Można tam skorzystać z usług medycyny estetycznej takich jak np. powiększanie ust, lipoliza i mezoterapia igłowa.

Adrianna Sulej

Ma 20 la, 168 cm wzrostu i mieszka w Puławach. Studiuje psychologię, a w życiu przyświeca jej motto w języku ang., które przetłumaczyć można jako „Zaufaj swoim wibracjom. Energia nigdy nie kłamie”.

Gala finałowa Polska Miss 2023 odbędzie się w sobotę 25.11 we Wrocławiu.

Miss Polski zachwyca na konkursie Miss Universe. Zdobędzie koronę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE