Miłosz Zarzeka

i

Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

EUROWIZJA JUNIOR

Miłosz Zarzeka z woj. lubelskiego chce reprezentować Polskę na Eurowizji Junior! Był finalistą „The Voice Kids”

2023-08-30 10:35

Województwo lubelskie będzie miało swój akcent podczas preselekcji do tegorocznej Eurowizji Junior! Już wiadomo, że w szranki o szansę na reprezentowanie Polski podczas międzynarodowego konkursu stanie między innymi Miłosz Zarzeka z Lublina! Młodego wokalistę możecie już kojarzyć z udziału w programie „The Voice Kids”, w którym dotarł do finału.

Spis treści

  1. Preselekcje do Eurowizji Junior 2023. Kto będzie reprezentował Polskę w konkursie?
  2. Kim jest Miłosz Zarzeka?
  3. Woj. lubelskie miało już swoją reprezentantkę na Eurowizji Junior! Pamiętacie ją?

Preselekcje do Eurowizji Junior 2023. Kto będzie reprezentował Polskę w konkursie?

Tego, kto będzie reprezentował Polskę podczas tegorocznej Eurowizji Junior w Nicei dowiemy się za kilka tygodni. Jednak już w najbliższą niedzielę widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy preselekcyjny odcinek „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2023”, w którym jednym z uczestników będzie pochodzący z województwa lubelskiego Miłosz Zarzeka!

Kim jest Miłosz Zarzeka?

Miłosz Zarzeka ma obecnie 14 lat, a na co dzień szkoli swoje umiejętności wokalne pod okiem trenerki Anety Dąbskiej, uczęszczając na zajęcia w Studiu Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Kocha muzykę i cukiernictwo, a w przyszłości chciałby połączyć te dwie pasje i zostać śpiewającym cukiernikiem. Nastolatek dał się już poznać szerszej publiczności jako uczestnik szóstej edycji telewizyjnego talent show „The Voice Kids”, w którym wybrał drużynę Cleo. Nastolatek czarował swoim głosem nie tylko trenerów, ale również widzów i pokonywał kolejne etapy programu, aż znalazł się w finale!

Teraz Miłosz Zarzeka chce sięgać jeszcze wyżej po swoje marzenia i staje do rywalizacji o reprezentowanie Polski podczas tegorocznego konkursu Eurowizji Junior, który odbędzie się 26 listopada w Nicei. Jego zmagania podczas preselekcji będzie można zobaczyć w najbliższej „Szansie na sukces”, która zostanie wyemitowana na antenie TVP2 w niedzielę (3 września) o godz. 15:15. Trzymajmy kciuki!

Woj. lubelskie miało już swoją reprezentantkę na Eurowizji Junior! Pamiętacie ją?

Dodajmy, że w 2020 r. polską reprezentantką na Eurowizji Junior była 10-letnia Ala Tracz, która również pochodzi z województwa lubelskiego. Młoda wokalistka zaśpiewała wtedy utwór pt. „I’ll be standing” i w ostatecznej klasyfikacji zajęła 9. miejsce. Zanim jednak Alicja znalazła się na eurowizyjnej scenie, to była finalistką trzeciej edycji programu „The Voice Kids”, gdzie występowała w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Obecnie ma już 13 lat i niezmiennie zajmuje się muzyką. Na jej koncie pojawiło się już kilka singli, takich jak „Gdzie jest mój dom?” czy „Nic nie musisz”. Teraz Ala Tracz często występuje na scenie ze swoją starszą siostrą Olą, która również brała udział w trzeciej edycji „TVK” i aktualnie rozwija swoją karierę. Nastolatki nagrały razem między innymi utwór pt. „Przed nami cały świat”.

Zobacz także: To nowe odkrycia w Ogrodzie Botanicznym. Zdefiniują na nowo dzieje Lublina? [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE