Wyciek kwasu na ul. Zielonej w Lublinie

i

Autor: Marta Grabiec Strażacy interweniowali przy wycieku kwasu z rozładkunku samochodu dostawczego na ul. Zielonej w Lublinie

Lublin: wyciek kwasu w trakcie rozładunku samochodu dostawczego [GALERIA]

2022-06-27 16:17

W trakcie rozładunku samochodu dostawczego doszło do wycieku niebezpiecznej substancji. Na ul. Zielonej w Lublinie interweniowała straż pożarna.

W centrum Lublina na kierowców i przechodniów czekają utrudnienia. Przejazd w kierunku Staszica i Radziwiłłowskiej przez Zieloną jest zablokowany przez straż pożarną. Doszło do wycieku ciekłej substancji. Poniżej znajdziecie naszą galerię zdjęć:

Interwencję podjęliśmy w związku z możliwym rozprzestrzenieniem się kwasu, który wylał się podczas rozładunku z paczki jednej z firm przewozowych. Zamknięto część ulicy Zielonej. Trwa rozpoznanie - wyjaśnia asp. Bartosz Pytka z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Lublinie .

Na miejscu działa specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego oraz 4 zastępy z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie.

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE