Lublin: Utrudnienia w komunikacji miejskiej - 9 lipca

2022-07-08 15:10
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Canva / fot. Jacek Werner

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie poinformował o zmianach w komunikacji miejskiej w dniu 9 lipca br. w godzinach od 7:00 do 10:00, w związku z wprowadzeniem kolejnego etapu prac przy budowie Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Więcej szczegółów o utrudnieniach tego dnia znajdziecie w artykule.

Zmiany w komunikacji miejskiej 9 lipca

Jak poinformował nas przedstawiciel Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie, w dniu 9 lipca br. w godzinach od 7:00 do 10:00, wprowadzona zostanie zmiana w kursowaniu komunikacji miejskiej. Jest to związane z prowadzeniem kolejnego etapu prac przy budowie Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego i związanym z tym czasowym zamknięciem dla ruchu ul. Młyńskiej na odcinku od ul. Dworcowej do ronda Sportowców.

Wszystkie linie po obsłudze przystanków Dworzec Gł. PKP 01 i 02 (tj. przy wyjeździe spod dworca) zostają skierowane ul. Dworcową do ronda im. Anastazego Suligowskiego (przy Targach Lublin), a następnie łącznikiem do Al. Piłsudskiego.

W zależności od dalszej trasy przejazdu autobusy i trolejbusy pojadą w kierunku ul. Wolskiej, Ronda Lubelskiego Lipca 80 lub ul. Krochmalnej. Jednocześnie, przystankiem końcowym dla linii nr 30 i 34 będzie parking przy ul.Młyńskiej, natomiast przystanek Arena Lublin 02 będzie nieobsługiwany.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE