Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: fot. Policja

Lubelskie: „Zabawa” w zimowy drifting na podwójnym gazie

2021-12-30 15:30

Niewielu kierowców jest w stanie sprawie opanować auto, które wpadnie w poślizg. Żeby nauczyć się panować nad pojazdem należy odbyć specjalny kurs, który pozwoli nam na wyuczenie odruchów, które mogą kiedyś uratować nam życie. Zdecydowanie nie należy robić tego na publicznym parkingu będąc pod wpływem alkoholu.

Kręcił „bączki” na parkingu

Młodego mężczyznę, który postanowił zabawić się w drift na terenie parkingu galerii handlowej w Krasnymstawie zatrzymali wczoraj późnym popołudniem policjanci. W trakcie patrolu policjanci zauważyli kierowcę w Volkswagenie, który wjeżdżając na teren parkingu celowo wprowadził samochód w poślizg. Mundurowi od razu zainterweniowali, śliska nawierzchnia i brawurowa jazda w miejscach nieprzeznaczonych do tego mogło doprowadzić do nieszczęścia. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że 24-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw miał prawie promil alkoholu w organizmie. Zabawa i nieodpowiedzialne zachowanie 24-latka znajdą swój finał w sądzie. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Dron obserwował kierowców w Bydgoszczy. Policja pokazuje nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE