Lubelskie: Syn podejrzany o zabójstwo matki młotkiem

2022-06-27 14:53
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: fot. Roger Johansen / Pexels

Przerażające informacje na temat zbrodni w Chełmie przekazali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. Do ataku na 88-letnią staruszkę doszło w zeszły piątek (24 czerwca). Kobieta z ciężkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala, gdzie zmarła wskutek odniesionych obrażeń. Policja podejrzewa, że sprawcą morderstwa jest syn zmarłej kobiety.

Syn podejrzany o zabójstwo matki młotkiem

Trzymiesięczny areszt zastosował sąd wobec 61-latka, który podejrzany jest o zabójstwo swojej 88-letniej matki w domu na terenie gminy Rejowiec (Lubelskie). Według ustaleń śledczych, kobieta została uderzona kilkukrotnie młotkiem w głowę. Za zabójstwo grozi dożywocie.

Jak poinformowała w poniedziałek kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, zgłoszenie o śmierci 88-latki, która z poważnymi obrażeniami głowy przewieziona została do szpitala, funkcjonariusze otrzymali w miniony piątek.

"Policjanci, którzy podjęli czynności ustalili, że kobieta w miejscu swojego zamieszkania na terenie gminy Rejowiec została kilkukrotnie uderzona tępym narzędziem w głowę. W związku z tym zdarzeniem zatrzymali mieszkającego wspólnie z nią 61-letniego syna" – przekazała komisarz.

Funkcjonariusze zabezpieczyli też młotek, którym najprawdopodobniej posługiwał się mężczyzna. Prokuratura Okręgowa w Zamościu przedstawiła mu zarzut zabójstwa. Sąd zastosował wobec 61-latka trzymiesięczny areszt. Za zabójstwo grozi dożywocie.

Wyrok w sprawie śmierci w pożarze strzelnicy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE