Lubelskie: Tak bardzo chciał uciec przed policją, że wskoczył na strych bez drabiny

i

Autor: Lubelska Policja

Lubelskie: Tak bardzo chciał uciec przed policją, że wskoczył na strych bez drabiny

2022-07-19 15:23

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 32-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od połowy 2020 roku. Żmudna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bialskiej komendy, ustalili miejsce pobytu 32-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był za „przestępstwa drogowe”. Chcąc uniknąć wymierzonej kary ukrywał się przed organami ścigania od połowy 2020 roku. 

Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 32-latek. W trakcie działań bialskich policjantów aktywnie wspierali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego obecnego zamieszkania, na terenie gminy Biała Podlaska.

- Próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności, chowając się na strychu. Liczył, że policjanci tam go nie znajdą, gdyż wchodził na górę bez użycia drabiny – informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej policji.

32-latek trafił do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe 2,5 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE