Lubelskie: 32-latek przyniósł znaleziony portfel na komendę. Właściciel nie był zadowolony z odzyskania zguby

i

Autor: unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

Policja

Lubelskie: 32-latek przyniósł znaleziony portfel na komendę. Właściciel nie był zadowolony z odzyskania zguby

2023-09-26 12:10

Mieszkaniec Lubartowa znalazł portfel i przyniósł zgubę do komendy. Postawa mężczyzny jest godna pochwały, lecz 32-letni właściciel portfela nie był zadowolony z finału tej sprawy. Okazało się bowiem, że w środku policjanci znaleźli narkotyki. Właściciel odpowie przed sądem za ich posiadanie.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły weekend. Mieszkaniec Lubartowa znalazł portfel wraz z dokumentami i pieniędzmi pod jedną z osiedlowych ławek na terenie miasta. Uczciwy znalazca przyniósł zgubę na komendę.

- Zastępca dyżurnego przyjął portfel od mężczyzny oraz sprawdził jego zawartość, aby móc dotrzeć do właściciela. Jak się okazało, w środku oprócz pieniędzy i dokumentów, znajdował się także woreczek strunowy z białym proszkiem. Substancja okazała się być amfetaminą – informuje sierż. sztab. Jagoda Stanicka z lubartowskiej policji.

Lubelskie. Zuchwały złodziej ukradł auto ze stacji paliw. Właściciel zdębiał

Mundurowi ustalił właściciela portfela, a także poinformowali o zaistniałej sytuacji znalezienia narkotyków. 32-latek  przyznał, że środki należą do niego.

Mężczyzna odpowie za  posiadanie środków narkotycznych przed sądem. Grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Farma dyń w Lublinie już otwarta! Tak prezentuje się w 2023 roku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE