Słynny burger Drwala wraca do McDonalds! Znamy konkretną datę!

i

Autor: unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

Kultowy burger Drwala niedługo w McDonald's w 2022!

2022-11-22 8:49

Burger Drwala w ostatnim czasie stał się prawdziwym hitem. Od lat pojawia się w określonych miesiącach w roku i przyciąga tłumy osób, które uwielbiają jego smak. W dzień premiery ustawiają się długie kolejki samochodów i ludzi, którzy czekają na to, aby zjeść swoją ulubioną kanapkę. Wiemy już, od kiedy Drwal pojawi się ponownie w McDonald's w 2022 roku.

Zima może kojarzyć się ze śniegiem, czy świętami. Dla wielbicieli fast-foodów to czas kiedy wraca burger Drwala. W sezonie 2021 fani mogli spróbować aż pięciu wariantów tej kanapki. Był od do kupienia w formie klasycznej, na ostro, z kurczakiem, z żurawiną i podwójny.

Jest to bardzo kaloryczne danie, a wraz z frytkami to prawdziwa bomba! Jeden burger Drwal w zestawie może mieć nawet tysiąc kalorii! Wszystko zasługa boczku, kotleta z wołowiny, sosów i sera.

Jeżeli to was nie odstrasza, to mamy dla was dobrą wiadomość! Portalowi pyszności.pl udało się dotrzeć do jednego z pracowników, który przekazał im datę premiery 2022. Burger Drwala ma pojawić się już 23 listopada. Już można nastawiać się na długie kolejki.

Burger Drwala uwielbiany przez Polaków!

Jak przekazuje portal Glovo, Polacy najchętniej zamawiają kanapkę wieczorem, pomiędzy 18:00 a 19:00. W tym roku największe zamówienie zawierające wyłącznie Burgery Drwala opiewało na aż 25 zestawów! Podczas zeszłorocznej edycji, największy fan Burgera Drwala zamówił 17 zestawów, co wskazuje na rosnącą popularność kanapki.

Zamawiając poprzez aplikację Glovo, za standardowego burgera Drwala zapłacimy 18,20 zł. Do wszystkiego trzeba doliczyć jeszcze dostawę. McZestaw Burger Drwala to cena 24,99 zł, tak więc bardziej opłaca się skorzystać z opcji, gdzie dostajemy dodatkowo frytki napój.

Koniec hamburgerów w McDonald's i Burger King?! Właściciele wielkich firm zapowiadają rewolucje!