Statuetki Pyszne.pl Awards 2023 rozdane. Który lokal w woj. lubelskim okazał się najlepszy?

i

Autor: unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

ranking

Który lokal w woj. lubelskim jest najlepszy? Rozdano statuetki Pyszne.pl Awards 2023

2024-04-15 15:44

Zastanawiasz się, gdzie zjeść obiad w Lublinie? Użytkownicy Pyszne.pl wskazali swoich faworytów w aż 34 kategoriach – ogólnopolskich i lokalnych. Restauracją Roku okrzyknięto Susharnię z Łodzi, ale nie zabrakło też zwycięscy z woj. lubelskiego!

Ranking Pyszne.pl w woj. lubelskim

Nagrody w plebiscycie Pyszne.pl, najpopularniejszego serwisu do zamawiania jedzenia w Polsce, zostały przyznane już po raz dziewiąty. O tym, do kogo powędrowały statuetki, tradycyjnie zadecydowali sami użytkownicy. Przez miesiąc mieli możliwość głosowania na ulubione restauracje. Wybierali ukochane lokale w okolicy i wspierali swoich faworytów w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim.

Pyszne.pl Awards pozwalają stworzyć kulinarną mapę Polski – nagrody przyznawane są dla najlepszych restauracji w każdym z 16 województw oraz 6 największych miast w kraju. Plebiscyt odzwierciedla również różnorodność polskiej sceny gastronomicznej.

Statuetki trafiają do reprezentantów najpopularniejszych w Polsce kuchni: polskiej, włoskiej, azjatyckiej, amerykańskiej, bliskowschodniej oraz do najlepszej restauracji wegetariańskiej. Ponadto wręczane są za godną podziwu działalność poza kuchnią – inicjatywy proekologiczne oraz niezwykłą pomysłowość w promocji w mediach społecznościowych.

Jare Gody w Lublinie. Pożegnali zimę słowiańskim topieniem marzanny

Najlepsza restauracja w Lublinie – ranking Pyszne.pl

Wielkim zwycięzcą z woj. lubelskiego okazał się lokal z Lublina. Zdobył nie jedną, a aż dwie nagrody w rankingu Pyszne.pl - najlepsza restauracja w woj. lubelskim i nagrodę specjalną w kategorii „Amerykański Sen”. Mowa tu o  Red Rock City przy ul. Skłodowskiej w Lublinie.

Lokal jest znany ze swoich burgerów i innych dań inspirowanych kuchnią amerykańską. W ocenach Google mają 4,6 gwiazdek na kilka tysięcy opinii, a na Facebook 4,7 gwiazdki.

– W tym roku zdecydowaliśmy się wyróżnić większą liczbę restauracji w kategoriach lokalnych. Lista zwycięzców doskonale odzwierciedla bogatą ofertę gastronomiczną w Polsce i fakt, że ulubione lokale naszych użytkowników można znaleźć nawet w nieoczywistych zakątkach kraju. Pyszne.pl Awards to jedna z wielu inicjatyw, poprzez które zachęcamy naszych użytkowników do odważnych poszukiwań i odkrywania nowych smaków – komentuje Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający Pyszne.pl

Zobacz także: Wiosna w Lublinie rozkwitła kolorami! Zobacz zdjęcia ze spaceru