Krzysztof Cugowski

i

Autor: AKPA

Z życia gwiazd

Krzysztof Cugowski to prawdziwy romantyk! Nie uwierzycie co zrobił dla nowej żony!

2024-03-01 13:19

Krzysztof Cugowski i jego druga żona Joanna od dekad są ze sobą bardzo szczęśliwi. Raczej starają się unikać medialnego rozgłosu. W ostatnim czasie ich syn opowiedział o wyjątkowym geście, na który zdobył się jego ojciec.

Krzysztof Cugowski w latach 90. po raz drugi wziął ślub. Z pierwszą żoną Małgorzatą doczekał się dwóch synów, ale ich miłość nie przetrwała długo.

Szczęście dopiero znalazł u boku Joanny, z którą także doczekał się syna. O parze w świecie show-biznesu nie jest głośno i nie biorą udziału w różnych aferach. W ostatnim czasie jednak jego żona opowiedziała o wielkiej słabości Krzysztofa Cugowskiego. Artysta ma problem… z zapamiętywaniem ważnych dat. Nagminnie zapomina o rocznicach czy urodzinach!

Piotr Cugowski złożył hołd nieżyjącemu uczestnikowi The Voice Senior

Jednak, jak się okazuje, nie zawsze tak jest! Krzysztof Cugowski tym razem postanowił dla żony zdobyć się na niezwykły gest. Z okazji jej 60. urodzin wykupiła dla swojej wybranki romantyczna podróż… na Karaiby! Na wycieczkę wybrali się jednak rodzinnie.

- Ostatecznie wybór padł na Trynidad i Tobago i to był strzał w dziesiątkę. To były fantastyczne dwa tygodnie spędzone na zabawie, w rajskich i egzotycznych klimatach - zdradził w rozmowie z „Rewią” ich syn, Chris Cugowski.

Cugowscy są bardzo zapracowani i rzadko mogą sobie pozwolić na wspólne wakacje. Muzyk przez ostatnie lata dużo koncertował, a Joanna opiekę nad domem łączy z pracą biegłego sądowego w Lublinie. Pomysł Cugowskiego na wspólne wakacje okazał się strzałem w dziesiątkę!

Zobacz także: Tak mieszkało się na polskiej wsi prawie 100 lat temu. Zobaczcie te niezwykłe zdjęcia!