Justyna Rawska i Miłosz Zarzeka w „The Voice Kids”!

i

Autor: nadesłane/screen youtube.com/The Voice Kids Poland kolaż

TALENT SHOW

Kolejni reprezentanci Lubelszczyzny opanowali scenę „The Voice Kids”. Jak im poszło?

2023-03-28 21:48

Justyna Rawska i Miłosz Zarzeka to kolejni reprezentanci województwa lubelskiego, którzy oczarowali trenerów i widzów programu „The Voice Kids”. Do jakich drużyn dołączyli? Szczegóły w artykule!

Subtelny Miłosz Zarzeka na scenie „The Voice Kids”

Miłosz Zarzeka ma 13 lat. Swoje umiejętności wokalne szkoli obecnie w Studiu Muzyki Rozrywkowej w Lublinie, pod okiem trenerki Anety Dąbskiej, ale jego przygoda z muzyką rozpoczęła się 6 lat temu, gdy trafił do szkoły muzycznej, w której uczył się gry na gitarze klasycznej. Drugą z jego największych pasji jest pieczenie ciast, tortów i ciasteczek, a w szczególności bezy amerykańskiej. Jak przyznaje, w przyszłości chciałby połączyć cukiernictwo z muzyką poprzez prowadzenie własnej cukierni, w której poza przygotowywaniem wypieków będzie mógł śpiewać.

Na scenie 6. edycji talent show „The Voice Kids” Miłosz Zarzeka zaśpiewał przebój Krzysztofa Krawczyka pt. „Bo jesteś Ty”. Zrobił to w niebanalny sposób, czym odwrócił wszystkie trenerskie fotele!

Zobaczcie występ Miłosza:

Świetnie zaśpiewałeś, tak emocjonalnie, masz duży potencjał w głosie – chwaliła Cleo, która rywalizowała z Tomsonem i Baronem oraz Dawidem Kwiatkowskim o to, by to właśnie jej drużynę wybrał Miłosz.

Gdy przyszedł czas podjęcia decyzji, 13-latek z Lublina wybrał właśnie team Cleo.

Justyna Rawska w rockowym wydaniu na scenie „The Voice Kids”

Niezłego pazura sobotniemu odcinkowi dodała natomiast pochodząca z Lubelszczyzny 10-letnia Justyna Rawska. Dziewczynka na co dzień chodzi do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej. Śpiewa od najmłodszych lat, a jej muzyczna pasja rozwija się obecnie w Szkole Muzycznej Wąs w Lublinie, gdzie ćwiczy swój talent pod okiem trenerki Agnieszki Wiechnik oraz w łęczyńskiej Szkole Muzycznej Yamaha, gdzie uczy się gry na gitarze. Justyna jest również członkinią 38-osobowego zespołu TSO – Taka Sobie Orchestra, z którym aktualnie pracuje nad debiutancką płytą. W wolnym czasie uwielbia jeździć z tatą na motorze i pomagać mu przy majsterkowaniu.

Justyna przyznaje, że najlepiej czuje się w rockowym wydaniu. I udowodniła to także na scenie „The Voice Kids”, wykonując „Szansę” z repertuaru Dody i zespołu Virgin! Jej występ najbardziej spodobał się Tomsonowi i Baronowi, którzy nie wahali się długo, by odwrócić swój fotel.

Zobaczcie jej występ:

– Czujemy w tobie potężną energię sceniczną i potężny potencjał rock’n’rollowy – zachwalał Baron.

Tym samym Justyna Rawska dołączyła do teamu chłopaków, ale na tym nie koniec! Tuż po występie 10-latka mogła porozmawiać z Dodą, do której zadzwonił Dawid Kwiatkowski!

Zobacz także: Oliwia Kołbuk na scenie „The Voice Kids”